Blog > Komentarze do wpisu
Los Colorados czyli stonka ziemniaczana

Ta grupa muzyczna z Ukrainy jest bardzo popularna w sieci z powodu "coveru" piosenki Katy Perry "Hot`n`cold". Ale to nie jedyne piosenki, jakie zaśpiewali w swoim wykonaniu.

 
wersja ukraińska
 
 
 
wersja oryginalna
 
Na rozkładzie mają również popularnego artystę z Rosji - Piotra Nalicza. Wersję oryginalną można pooglądać i wysłuchać klikaj w ten link. Nie chcę zamieszczać po prostu zbyt wiele wideoklipów z youtube.
 
 
Jednak ta grupa nie wykonuje li tylko przeróbek czyichś piosenek. Są dość popularni jako grupa rockowa. Pochodzą z Tarnopola i grają muzykę określaną jako "alkoholowy rock". 22 marca w klubie "Szinok" w Tarnopolu odbył się koncert, a zdjęcia i wywiad z członkami zespołu są dostępne pod tym linkiem.
 
 
piątek, 27 marca 2009, leszlong

Polecane wpisy

  • Jak Kozacy pisali list do rosyjskiego herszta

    Kolejna odsłona kanału kabaretowego Kanału 95 pod ww. tytułem. Rosyjski pachanie, pocałuj mnie w połoninę, w druga połoninę, a potem w dolinę!

  • Kto chce żyć w takim państwie??

    Oto fakty prosto z rosyjskiej telewizji. Rosyjskiej czyli prawdomównej, jak uważa wielu prorosyjskich internautów. Czy po oglądnięciu takiej ilości faktów, chci

  • Skecz o Putinie i Kabajewej

    Dogrzebałem się w zbiorowisku sieciowym czyli "Jutubie" kanału kabaretowego Studia Kanał 95 ze skeczem pt. "Młoda rodzina czyli Władymir Putin i Alina Kabajewa"

Komentarze
2009/11/07 00:05:58
Świetni są :) Zarówno w wersji rockowej, jak i przeróbkowej :)) Ale ja w ogóle jakoś lubię ukraińskie/rosyjskie/białoruskie zesoły, ukochany mnie zaraził :))