Blog > Komentarze do wpisu
Ksenia Simonowa

 

Wygrała ukraińską wersję znanego na całym świecie programu "Mam talent". Jej specjalnością jest rysowanie piaskiem. Niezwykłe. Przy muzyce rysując opowiada historię. Zaprezentuję jej występ z półfinału, kiedy zaprezentowała opowieść o małżeństwie w czasach drugiej wojny światowej. Tłumaczy to dlaczego widzowie mieli łzy w oczach. W wywiadzie, o którym piszę poniżej, Ksenia Simonowa ujawniła, iż ta wojenna opowieść była wpierw pokazana w jej rodzinnym mieście podczas obchodów Dnia Zwycięstwa trzem tysiącom weteranów z czasów Wojny Ojczyźnianej.

 

 

Udzieliła też wywiadu gazecie "Сегодня", z którego można się dowiedzieć, że ta urodzona w Eupatorii na Krymie pani psycholog, dzięki mężowi zainteresowała się ta sztuką. Jednak po urodzeniu syna zaprzestała prób z piaskiem. Dopiero jakiś czas później, kiedy syn podrósł, wróciła do tej sztuki. Z jakim skutkiem wiadomo. Zwyciężczyni programu potwierdziła gazecie, iż część wygranej przeznaczy na pomoc chorym dzieciom. Więcej szczegółów na stronie gazety "Сегодня".

niedziela, 29 listopada 2009, leszlong

Polecane wpisy

  • Jak Kozacy pisali list do rosyjskiego herszta

    Kolejna odsłona kanału kabaretowego Kanału 95 pod ww. tytułem. Rosyjski pachanie, pocałuj mnie w połoninę, w druga połoninę, a potem w dolinę!

  • Kto chce żyć w takim państwie??

    Oto fakty prosto z rosyjskiej telewizji. Rosyjskiej czyli prawdomównej, jak uważa wielu prorosyjskich internautów. Czy po oglądnięciu takiej ilości faktów, chci

  • Skecz o Putinie i Kabajewej

    Dogrzebałem się w zbiorowisku sieciowym czyli "Jutubie" kanału kabaretowego Studia Kanał 95 ze skeczem pt. "Młoda rodzina czyli Władymir Putin i Alina Kabajewa"

Komentarze
Gość: jete, 80.48.211.*
2009/12/06 02:47:09
www.youtube.com/watch?v=S3KEY_9TWLM
czy ktoś może podać nazwy chociaż części utworów?
-
Gość: , *.chello.pl
2010/09/01 00:36:56
Niesamowita dziewczyna, właśnie oglądałem jej występ na koncercie XXX Solidarności, niestety skopany przez realizatora TV. Na szczęście jest internet. A jaj sztuka i umiejętności porywające!
Andrzej
-
Gość: zauroczona, 178.217.115.*
2010/09/01 23:09:44
Piękne to było!!